به قسمت فارسی وبسایت خوش آمدید

اطلاعیه

DocumentName
به اطلاع دوستان و علاقمندان شرکت حضوری در جلسات کلیسا می رسانیم که از تاریخ یکشنبه ۶ دسامبر بار دیگر درهای کلیسا به روی پرستش کنند گان باز خواهد بود. جلسه تعلیمی صبح ساعت ۱۱ و جلسه بشارتی انجیل ساعت ۳۰: ۶ عصر هر یکشنبه برگزار خواهد شد.
فایل های صوتی خطبه های یکشنبه
مشخصات کلیسا

 

برنامه های یکشنبه

11:00 صبح

6:30 بعد از ظهر

اگر از لندن دیدار می کنید لطفا به جماعت ربانی مابپیوندید

دعای ما این است که شما برکات خداوند را  همچنان که او را پرستش می کنید و کلامش را مطالعه می نمایید

در زندگی خود بدانید.

اطلاعات بیشتر 

آیا به ایمان مسیحی علاقه مند هستید؟

 

امروزه مسائل مهم زندگی به راحتی از زندگی ما جدا شده در جایی که ضد خدایی و بی خدایی رواج دارد،اجازده ندهید تا معنای زندگی و هدف آن را فراموش کنیم شادی و سعادت واقعی در خور این است که بدانیم ما که هستیم خدای زنده حقیقی و خالق خود را بشناسیم .

 

محبت خداوند در بروز ویروس کرونا

 

موعضه ها

اطمینان از قدرت

اطمینان از قدرت
رساله افسسیان ۱: ۱۸ تا ۲۱ دکتر پیتر مسترز
پنجمین موضوعی که پولس در این رساله بدان می پردازد قدرتی است که ما را نجات داده و مقدس می سازد. تامل بر این حقیقت به ما مسیحیان اطمینان از واقعیت ایمانمان داده و همچنین یقین از آخرین مرحله نجات که ورود به جلال و بهشت ازلی است.

کیست که مرا رهایی بخشد؟

کیست که مرا رهایی بخشد؟
رساله رومیان ۷: ۲۴ – ۲۵ شبان ابراهیم آقامحمد
رسول راستین خداوند اعتراف می کند به حضور شریعت گناه در اعضای بدنش و آرزویی نجات از این بدن مرگ را دارد. هر فرد حقجو بایستی آرزوی نجات را داشته و آن را با تمام وجود درخواست کند تا خداوند هم به او پاسخ دهد.

شناخت عمیق خدای زنده

شناخت عمیق خدای زنده
رساله افسسیان ۱: ۱۵ تا ۱۶ دکتر پیتر مسترز
پولس دعا می کند تا خوانندگان کتاب مقدس پی به معنای عمیق تر آن ببرند. در این جا به نمونه هایی از استفاده درست کتاب مقدس و معنای ان به صورت کاربردی در زندگی مسیحیان اشاره شده است.

مخلوقات وابسطه

مخلوقات وابسطه
مزمور ۱۲۱: ۱ دکتر پیتر مسترز
زمانی که در عهد قدیم زایرین به سوی اورشلیم به آخرین بخش از سفرشان رسیده و از دورادور معبد خدای زنده را که بر بالای کوهی بود مشاهده می کردند، این سرود روحانی را می سرودند و کاتبین ان را برایشان توضیح می دادند؛ نگاه به سوی خداوند برای آشتی، مغفرت، حیات، توانایی، راهنمای و حفاظت و مراقبت ابدی.

هدف غایی ما

هدف غایی ما
رساله افسسیان ۱: ۱۰ دکتر پیتر مسترز
در این ۵ آیه رسول راستین خداوند به جلال آسمانی که درانتظار برگزیدگان خداوند است فکر می کند: گرد هم آیی آسمانی، میراث ابدی، گروه سرود آسمانی و در نهایت مهر و بیعانه روح که هم اکنون به ما عطا شده است و شگفتی های ده گانه آن.

ضرورت تحول روحانی

ضرورت تحول روحانی
اول تیموتایوس ۱: ۱۵ دکتر پیتر مسترز
تحول روحانی شامل تغییری بسیار عظیم است در وضعیت ما نسبت به خدای زنده، در آینده و ابدیت ما و همچنین در شخصیت ما. اما چرا مردم از آن فراری هستند؟ پاسخ به این سوال را با نگاهی به زندگی شایول تارسوسی داریم و تغییری که در او روی داد وقتی که به سوی خداوند بازگشت نمود.

فرزندخواندگی به خانواده خدای زنده و حقیقی

فرزندخواندگی به خانواده خدای زنده و حقیقی
افسسیان ۱: ۵ دکتر پیتر مسترز
فرزند خواندگی ایمانداران به خانواده معنوی خدای زنده ریشه در ذات پرمحبت پدرآسمانی دارد که مشتاق به داشتن فرزندانی است. فرزندخواندگی ما را وارد خانواده محبت می سازد، به ما جامه پارسایی پوشانیده و برکاتی خاص و میراثی به ما تعلق می گیرد. کاری که برای خدای زنده بسیار پرهزینه بود؛ رسول راستین خداوند به این حقایقی می پردازد.

نبردی روحانی

نبردی روحانی
رساله عبرانیان ۶: ۱۹ دکتر پیتر مسترز
کتاب مقدس زندگی را تشبیه می کند به دریایی متلاطم و خروشان که هر لحظه قادر است تا کشتی زندگی ما را غرق کرده و ما را به اعماق دریا و هلاکت ابدی برساند. در این موعظه به خطرهایی که روح و جان ما را احاطه کرده اشاره شده و همچنین دعوت خدای زنده برای پناه جستن به او، تحول روحانی و حیات جاودان.

شگفتی گزینش خداوند

شگفتی گزینش خداوند
رساله افسسیان ۱: ۳ دکتر پیتر مسترز
در ابتدای نامه پولس رسول به خدای تثلیث جلال می دهد برای همه برکات روحانی که مطابق اراده و گزینش خود به ایمانداران عطا کرده است. به سوالات در مورد گزینش خداوند پاسخ داده شده که آیا عادلانه است و یا اینکه تاثیری در بشارت انجیل دارد یا نه؟ ایمان به گزینش خداوند چه تاثیری بر زندگی ما باید داشته باشد.

این سخن امین است

این سخن امین است
تیطس ۳: ۸ شبان ابراهیم آقامحمد
به هفت نمونه از شرارتهای ما قبل از شناخت خدای زنده اشاره شده و در پاسخ بدان به هفت فیضی که به حقجویان عطا خواهد شد تا جویای خدای زنده و حقیقی گردند.

تیخیکس و ارسترخس : همکاران پولس

تیخیکس و ارسترخس : همکاران پولس
کولسیان ۴: ۷ دکتر پیتر مسترز
تعریف و تمجید پولس از همکارانش در روم به ما می گوید که خصوصیات یک مسیحی، به ویژه شبان کلیسا چه باید باشد. واژه هایی که پولس به کار برده به دقت موشکافی و معنایشان باز شده است. همچنین نگاهی به ارخپس و موانع در کار خدمت انجیل که امروزه هم رایج اند.

تجربه ای فرای همه تجارب

تجربه ای فرای همه تجارب
افسسیان ۳: ۱۹ دکتر پیتر مسترز
پی بردن به محبت خداوند عیسی مسیح که فرای معرفت بوده و هرچه که می شود در این دنیا اموخت یا تجربه کرد. بخش های مختلف این محبت مورد بررسی قرار گرفته تا حقجویان را تشویق به جویا شدن خدای زنده و حقیقی سازد.

نمایندگان مسیح

نمایندگان مسیح
رساله کولسیان ۴: ۵ -۶ دکتر پیتر مسترز
دو آیه که به ما می گوید که چگونه در حضور افراد بی ایمان با حکمت زندگی کرده، کلاممان همیشه بافیض بوده و وقت را بازخرید نماییم . معنای این فرامین باز شده تا ما مسیحیان به یاد داشته باشیم که هر روزه رفتارمان به عنوان شاهدین مسیح به چه شکلی باید باشد.

موضوع وجدان

موضوع وجدان
دوم قرنتیان ۴: ۱-۲ دکتر پیتر مسترز
وجدان که در ابتدا توسط خدای زنده برنامه ریزی شده، هم در مسیحیان و هم در بت پرستان فعالیت دارد. اگرچه به خاطر گناه آسیب دیده ولی در زمان بشارت انجیل به شکل غریبی بیدار می شود چنانکه در موارد مکتوب در کتاب مقدس می بینیم.

کتابخانه

 

کتابها و کتابچه هایی توسط دکتر پیتر ماسترز

نوشته شده

بعنوان مثال هفت نشانه قطعی روحانی

و کتاب مقدس به ما چه می گوید.

این کتاب ها به فارسی ترجمه شده است.

 

اطلاعات بیشتر

مطبوعات

 

موضوعات حیاتی که امروزه ایمان داران

با آنها مواجه اند چیست؟

در اینجا نمونه ای از این مقاله های مسیحی در اختیار داریم.

 

 

اطلاعات بیشتر